میکروپیگمنتیشن در شیراز (آرایش دایم)

 

تکنیک‌های آرایش دایم

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن یاسمن رییسی در شیراز آماده ارائه انوع خدمات در زمینه آرایش دائم، پوست، مو و زیبایی است. در این قسمت سعی داریم تا با آگاهی دادن به شما مراجعه کنندگان عزیز، در انتخاب تکنیک آرایش دایم مناسب، به شما عزیزان یاری رسانیم. نکته حائز اهمیت آن است که تکنیک های آرایش دایم متنوع بوده و هر روز با پیشرفت دستگاه‌ها و معرفی مواد جدید، تکنیک‌های بهتر و جدیدتری نیز استفاده می گردد که با توجه به سلیقه مشتری و نوع پوست بهترین روش انتخاب می گردد.

ما در مرکز تخصصی میکروپیمنتیشن بانو یاسمن رئیسی همیشه در تلاش هستیم تا با به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه آرایش دائم جدیدترین و به روز تکنیک های آرایش دائم را به شما معرفی کرده و به بهترین نحو خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

مشاوره میکروپیگمنتیشن

به خاطر داشته باشید، که ما همیشه کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین تصمیم را در انتخاب نوع تکنیک های آرایش دایم اتخاذ نمایید. شما می توانید با ارسال تصویر ابرو، لب ، چشم ، مو و پوست خود به شماره واتساپ، از مشاوره رایگان بهره مند شوید. نکته حائز اهمیت این است که تمامی خدماتی که در مرکز تخصصی میگروپیگمنتیشن بانو یاسمن رئیسی ارائه می گردد زیر نظر مستقیم سرکار خانم یاسمن رییسی، فی مستر و پیگمنتر خوشنام شیراز صورت می پذیرد.

جهت ارتباط با ما از طریق واتساپ ، لطفا روی دکمه سبز رنگ پایین سمت راست صفحه کلیک نمائید.

 

معرفی تکنیک های آرایش دائم

تکنیک‌های مدرن که به‌عنوان تکنیک های آرایش دائمی و یا میکروپیگمنتیشن شناخته می‌شوند، نتایج متناقض سال‌های گذشته را به ظاهری ظریف‌تر و طبیعی تبدیل کرده‌اند که بین افراد مشهور و غیرمشهور بسیار محبوب است.

در قرن بیستم، هنرمندان از تکنیک‌های خالکوبی یکسانی برای ایجاد خالکوبی‌های تزئینی (مارهای ساعد و قلب‌های شکسته!) و آرایش دائمی استفاده می‌کردند. مشکل این بود که رسوب رنگدانه‌ها در عمق پوست اغلب نتایج خشن و ناخوشایندی به همراه داشت، بعلاوه تصاویر و آرایش های طراحی شده به مرور زمان محو و مبهم می‌شدند.

در چند دهه گذشته، هنرمندان آرایش دائمی رویکردی به روز شده را تکمیل کرده‌اند که رنگدانه‌های فرموله شده را با تیغه های ظریف تر و یک تکنیک کاربردی سطحی ترکیب می کند تا نتیجه ای طبیعی‌تر ایجاد کند.