شیدینگ ابرو

سایه ابرو شیدینگ ابرو یاسمن رییسی

شیدینگ ابرو چیست؟

شیدینگ ابرو (سایه ابرو) از زبان خانم یاسمن رییسی - بهترین پیگمنتر شیراز
برای حالت دادن و آرایش ابرو به صورت نيمه دائم ابرومی توان از روشی به نام شیدینگ ابرو استفاده نمود. این روش به وسیله میکروپیگمنتیشن انجام می گیرد و در صورت انجام حرفه ای حالتی طبیعی و زیبا به ابروها می بخشد. در این روش، با سوزن میکروشیدینگ، رنگدانه ها به زیر پوست نفوذ کرده و ابروها حالت مخملی می گیرند. در شیدینگ ابرو برخلاف روش های تاتوی ابرو، ابروها کادر بندی نمی شوند و نواحی خالی داخل ابرو پر می شوند.برای پوشاندن جای اسکار، بخیه و زخم هم می توان از این روش استفاده کرد.در روش شيدينگ امبره سينه ابروها كمرنگتر و انتها پرنگتر ميشود.
#امبره#شيدينگ_ابرو #سايه_ابرو #فيكانتور#كانتورينگ_صورت #فيبروزشيراز #رويال_مول #ريمو#فيريموال
شیدینگ ابرو (سایه ابرو) یک تکنیک بسیار کارآمد و موثر برای آرایش نیمه دایمی ابروها می باشد. در این روش، رنگدانه ها توسط سوزن میکروشیدینگ به زیر پوست نفوذ کرده ، ابروها حالت مخملی گرفته و در این صورت ابروها زیبا و طبیعی به نظر می رسند.
شیدینگ ابرو با میکروبلیدینگ ابرو تفاوت دارد. در روش میکروبلیدینگ ابرو خطوطی شبیه به فرم مو در بین ابروهای فرد کشیده می شود و ابروهای فرد در این صورت طبیعی جلوه می کند اما در روش شیدینگ سرتاسر ابرو به صورت نقطه پوشیده می شود که تراکم این نقاط از تاج به سمت دم بیشتر می شود. این نقاط با فشار بر روی پوست ایجاد می گردد و کاملا سایه روی ابروهای شما قرار میگیرد و حالت پودری به ابروها می دهد.
در شیدینگ ابرو برعکس دیگر روش های تاتوی ابرو کادری مشخص و پر رنگ در ابروها وجود ندارد. با کمک روش نواحی خالی، داخل ابرو پر شده و بعد از گذشت دو هفته پس از انجام کار و بهبود خراش های سطحی، می توان زیبایی طبیعی و چشمگیری را در ابروها مشاهده نمود.
#ياسمنريسي #بانوريسي#اكادمي#اموزشگاه#كلينيك#شيدينگ_شيراز#شيرازي#اكستنشن#مژه#ليفت_مژه#لمينت_مژه #لمينت_دندان #اكستنشن_طبيعي #لايت#آرايشگاه #مزون#ليپوماتيك#ساكشن#لنز#ميل#رستوران_شيراز#كرونا#كلاه#زيبايي#تنوع#دكتري#فيشال#ميكروبلدينگ_شيراز#

Comments are closed.