به نام خالق زییایی


کلامی کوتاه از بانو رئیسی


گرامیان و همراهان وفادار، سلام.

در قلب هر کسب و کار، داستانی نهفته است؛ داستانی از شور و شوق، تعهد و دستاوردهایی که با همت و همدلی به ثمر نشسته‌اند. من، یاسمن رئیسی در کلینیک و آکادمی زیبایی بانو یاسمن رئیسی با افتخار گذشته خود را به عنوان نقطه آغازین مسیرم برگزیده‌ام و هر روز به این داستان فصلی نو می‌افزایم. این بخش "درباره من" است، جایی برای بازگویی چگونگی شکل‌گیری مجموعه‌مان، ارزش‌هایی که ما را متحد می‌سازد، و افق‌هایی که به سوی آن‌ها پیش می‌رویم. دعوتتان می‌کنیم تا با همراهی ما در این سفر، با فلسفه و مرام‌نامه کاری من آشنا شوید و بخشی از داستان ما شوید.

در چهارده سالگی، در سفری غیرمنتظره به ترکیه، به طور اتفاقی در یک کلاس آموزش آرایش دائم شرکت کردم. تشویق‌ها و تأیید استادم در آن کلاس شوری درونی در من ایجاد نمود و مرا واداشت تا با جدیت، قدم در این مسیر هنری بگذارم. سپس، دوره‌ای را زیر نظر دو استاد برجسته در شیراز سپری کردم. در کلینیک دکتر دلیر، آرایش دائم و امور پوستی را به عهده داشتم.

از دیگر افتخارات من، همکاری با خانم دستانی در مرکز حنا و کسب تجربیات ارزشمند بوده است. در مطب دکتر رجبیان، پیشگام عمل‌های زیبایی، به فعالیت‌های مرتبط با پزشکی زیبایی پرداختم، جایی که بر درمان موارد پیچیده‌ای چون نقایص مادرزادی، لب شکری، ویتیلیگو، آثار سوختگی، اسکارها و دیگر ضایعات پوستی ناشی از شیمی درمانی تمرکز داشتم. در این راه، خدماتی مانند بازسازی نیپل سینه پس از سرطان سینه، پوشاندن اسکار جراحی سزارین و ترمیم ابرو و مو را به صورت بی‌مزد انجام دادم. شکی نیست که دوران کاری‌ام در آن کلینیک به یکی از درخشان‌ترین و تأثیرگذارترین بخش‌های زندگی حرفه‌ای‌ام تبدیل شده است، چرا که در آنجا نه تنها به درمان جسمی می‌پرداختیم، بلکه به بهبود کیفیت روحی و اعتماد به نفس بیماران نیز کمک شایانی می‌کردیم.

 


با این عقیده راهم را آغاز کردم که آرایش دائم باید همواره در کنار پزشک و با نظارت کامل پزشکی صورت پذیرد. بیش از یک دهه، به عنوان نماینده و مدرس شرکت امیا در جنوب کشور خدمت کردم؛ این شرکت، دستگاه‌های تاییدشده توسط وزارت بهداشت را عرضه می‌داشت. افتخار دارم که به عضویت اتاق بازرگانی درآمده، و به عنوان مدرس و کارشناس اتاق اصناف فعالیت می‌نمایم و در اتحادیه همکاری دارم که دوره‌هایی با هدف به‌روزرسانی دانش آرایشگران محترم تدوین می‌کنم.

طی دوران تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه پردیس کرج، در کلینیک آتی واقع در سهروردی همکاری نزدیکی با خانم دکتر سارا حاتمی داشتم، جایی که در حوزه‌های پوست، مو، و آرایش دائم فعالیت می‌کردم. حتی در روزهایی که خستگی کار گریبانگیرم می‌شد، از زندگی انرژی و شور بی‌نظیری را استخراج می‌کردم و همواره سعیم بر این بود که علی‌رغم برنامه کاری فشرده، از هر لحظه‌اش بهره کامل را ببرم. این پشتکار و کوشش‌های مداوم، بنیان‌گذاری اولین مرکز تخصصی و آکادمی مراقبت پوست، زیبایی، و آرایش دائم در شیراز توسط من را به دنبال داشت.

اکنون، با افتخار در دو شعبه، شیراز و تهران، به انجام ماموریت مهم آموزش و ارائه خدمات آرایش دائم مشغول هستم و در این راه، خدمت به شما هموطنان گرامی را یک امتیاز بزرگ می‌دانم.


ابداع سبک پرطرفدار هایبرید ابرو


2

شعبه


شیراز و تهران
21

سال تجربه


در زمینه کارهای پوست،مو و آرایش دائم