آرایش دائم ابرو: روش “هایبرید ابرو”

آرایش دائم ابرو: روش “هایبرید ابرو”

سبک هایبرید ابرو در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن بانو رئیسی در شیراز
 

هایبرید ابرو (هیبرید ابرو) از زبان خانم یاسمن رییسی - بهترین پیگمنتر شیراز

هايبريد ابرو یکی از روش‌های جدید و نیمه دائمی آرایش وزیبایی ابرو است که توسط میکروپیگمنتر معروف شیراز، بانو یاسمن رئیسی پایه گذاری شد.

این روش تلفیقی از دو تکنیک آرایش دائم بلید مویی و بلید کرکی است که بوسیله دستگاه میکروبلیدینگ انجام می‌شود. 

در روش هایبرید ابرو، سوزن‌های یکبار مصرف دستگاه میکروبلیدینگ در لا به لای ابرو هاشور و سایه ایجاد می‌کنند. تارهای بسیار نازکی که در این روش بوجود می‌آید برای فرم دهی ابرو و افزایش تراکم ابرو هستند که نهایتا باعث می‌شوند نتیجه کار بسیار طبیعی باشد.

هدف اصلی این روش برطرف نمودن نواقص ابرو با طرح و رنگ خاص است.

سبک هایبرید ابرو در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن بانو رئیسی در شیراز

هایبرید ابرو : وی آی پی

هايبريد وي اي پى روش تلفيقي بسيار ماندگار و ظريفی است که به کسانی که زمان کافی براي ترميم كار خود در اختیار  ندارند (مسافر هستند) و یا امكان مراجعه براي ترميم براي آنها وجود ندارد انجام می‌شود.

در روش هایبرید ابرو وی آی پی با پرداخت هزينه بيشتر(دو برابر هایبرید معمولی)، زمان بيشتری براي كار آنها در نظر گرفته مي‌شود؛ همچنین از مواد متفاوتي برای انجام هایبرید ابرو استفاده مي‌گردد (مواد و بيحسي دوبرابر برای این روش استفاده می‌شود).

بنابراین اگر مسافر هستيد و زمان كمي برای انجام آرایش دایم ابرو دارید و امکان بازگشت برای ترمیم را ندارید، نگران نباشيد و یا خیالی آسوده روش هایبرید ابرو وي اي پي را انتخاب كنيد و از زيبايي و ظرافت آرايش دایم ابروی خود لذت ببريد.

مزایای روش هایبرید ابرو

  • مشاوره رایگان قبل از انجام هایبرید ابرو
  • نتیجه فوق‌العاده طبیعی
  • ماندگاری بیشتر

هزینه هایبرید ابرو

هزینه نهایی این روش بستگی به فاکتورهای بسیار گوناگونی از جمله متریال مورد استفاده، مواد مورد استفاده، تجهیزات مورد استفاده و مهارت مستر دارد.

به همین دلیل برای اطلاع از هزینه آرایش دائم ابرو به روش هایبرید ابرو می‌توانید به مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در شیراز مراجعه و یا از طریق شماره‌های تماس با پرسنل مرکز ارتباط برقرار کنید.

Comments are closed.