فیبروز ابرو

beforafteryasamanraesi

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو - از زبان خانم یاسمن رییسی - بهترین پیگمنتر شیراز
نام این متد برگرفته از یک شرکتی در صربستان می باشد که این روش زیبایی را بنیان گذاری کرده است. در حال حاضر افراد بسیاری از کشور ما ، این متد زیبایی ابرو را مورد استفاده قرار داده اند.
فیبروز ابرو از جمله روش نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش ان می باشد که از آن می توان به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف استفاده نمایید و پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود. امروزه اغلب افراد با این روش زیبایی و آرایش ابرو آشنا هستند و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش استفاده می کنند.
هدف از این متد برطرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص در این موضع از صورت می باشد و شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح خاص و با رنگ مختصی باشید. در نظر داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نمی باشد و پس از گذشت مدتی معین از بین می رود برای همین برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این متد استفاده نمایید.
توجه داشته باشید 10 روز قبل از اجرای فیبروز نبایست ابروها را رنگ کرد، رنگ انتخاب شده نبایستی زیاد روشن باشد، در مرحله بعدی آرک ابرو و دم ابرو ترسیم می شود، برای کم رنگ نبودن تاتو بایست ضخامت استروک ها دو برابر کرد، با توجه به نوع پوست افراد اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله انجام می شود و برای اجرای بهتر این روش پوست خشک و نرمال مناسب می باشد. #ميكروبلدينگ#فيبروز#فيبروزمويي#هاشور#هاشورمويي_نچرال #نچرال#طبيعي#ابرو#شيراز#شيرازي#عروس#مزون#كلينيك#رستوران#ميكرونيدلينگ#مزوتراپي#مزونيدلينگ_صورت#فیبروز#فیبروز_در_شیراز

Comments are closed.