“لمینت ابرو” پس از “میکروبلیدینگ”: خوب یا بد؟

“لمینت ابرو” پس از “میکروبلیدینگ”: خوب یا بد؟

انجام همزمان میکروبلیدینگ و لمینت ابرو در آکادمی بانو یاسمن رئیسی در سیراز
 

تکنیک‌های آرایش ابرو در طول سالیان اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. همه دوستدار زیبایی و راه‌های افزایش زیبایی هستند، اما گاهی اوقات با انتخاب‌های زیادی که برای بهتر دیده شدن چهره وجود دارد، دچار سردرگمی می‌شویم.

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید از میکروبلیدینگ استفاده کنید تا ابروهای پرتر و زیباتری داشته باشید و در عین حال به دنبال راه‌حلی برای ظاهری براق و به روز نیز باشید که فقط لمینیت ابرو می‌توانید به آن برسید. اما، آیا امکان ترکیب این دو تکنیک وجود دارد؟

خوشبختانه پاسخ مثبت است.

بله، انجام لمینت ابرو و میکروبلیدینگ به طور همزمان امکان‌پذیر است، اما باید توجه داشت که این دو فرآیند متفاوت هستند و نیاز به مهارت و دقت دارند. اگر این دو فرآیند توسط یک تکنسین ماهر و متخصص انجام شود،موفقیت و رضایت قطعی شما را در پی دارد.

انجام همزمان میکروبلیدینگ و لمینت ابرو در آکادمی بانو یاسمن رئیسی در سیراز

آیا می توانید لمینیت ابرو را با میکروبلیدینگ انجام دهید؟

بله!

لمینت ابرو و میکروبلیدینگ می‌توانند با هم یک ابروی بینظیر را به شما هدیه کنند، اما این کار تنها زمانی امکانپذیر است که  ابروهای میکروبلیدینگ شده شما قبل از برنامه‌ریزی برای دریافت خدمات لمینیت ابرو به طور کامل بهبود یافته باشند.

به طور معمول حدود 6 تا 8 هفته طول می‌کشد تا ابروهای تازه میکروبلید شده روند بهبود را طی کنند. انجام سایر روش‌های درمانی مانند لمینیت ابرو، قبل از تکمیل فرآیند بهبودی ممکن است خطر عوارض را افزایش دهد یا بر نتیجه نهایی کار تأثیر بگذارد.

 

چرا تکمیل فرایند میکروبلیدینگ قبل از لمینت ضروری است؟

میکروبلیدینگ ابرو با یک ابزار دستی که شامل یک تیغه کوچک است انجام می‌شود. این تیغه ظریف و کوچک برای ایجاد برش‌های ریز در پوست استفاده می‌شود که از طریق آن رنگدانه‌ها در پوست تزریق و حالت مویی شکل از آن ها پدید می‌آید.

این به این معنی است که دیواره سطحی پوست شکسته خواهد شد و این برش‌ها برای جلوگیری از عفونت و سایر عوارض جانبی میکروبلیدینگ به زمان نیاز دارند تا بهبود یابند.

در طول مرحله بهبودی، پوست شما یک فرآیند ترمیم طبیعی و سازگاری با تغییرات ایجاد شده در طول درمان را طی می‌کند. بسیار مهم است که برای دید بهترین نتیجه از روش میکروبلیدینگ زمان بگذارید تا رنگ تثبیت شود، هر گونه تورم یا قرمزی فروکش کند و شکل نهایی قابل مشاهده باشد.

مواد شیمیایی مورد استفاده در لمینت ابرو می‌توانند به پوست نفوذ کرده و واکنش‌های شدیدی مانند تورم، قرمزی و سوزش ایجاد کنند. بنابراین، فقط پس از اتمام مراحل بهبودی می توانید جهت انجام لمینت ابرو اقدام کنید.

لمینت ابرو

آیا برای انجام لمینت ابرو باید تا زمان ترمیم‌های بعدی میکروبلیدینگ صبر کرد؟

به طور کلی توصیه می‌شود برای انجام لمینت ابرو تا آخرین مراحل میکروبلیدینگ صبر کنید تا ابروهای شما به طور کامل ترمیم شوند، چه در جلسه اولیه باشد چه ترمیم بعد از 6 تا 8 هفته.

بهتر است صبور باشید و اجازه دهید ابروهایتان روند طبیعی ترمیم خود را طی کنند. با این کار هم عوارض بعد از میکروبلیدینگ ابرو را به حداقل می‌رسانید، هم بهترین نتیجه را از میکروبلیدینگ خواعید گرفت و هم لمینت زیبایی خاصی به ابروهای شما خواهند بخشید.

به یاد داشته باشید که زمان بهبودی هر فرد ممکن است متفاوت باشد، بنابراین بسیار مهم است که با هنرمند یا تکنسین خود در مورد مراقبت‌های پس از روش میکروبلیدینگ صحبت کنید.

 

بنابراین اگر قصد دارید میکروبلیدینگ و لمینیت ابرو را ترکیب کنید باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • با یک متخصص مشورت کنید: یک متخصص می‌تواند وضعیت ابروهای شما را ارزیابی کند، در مورد نتایج مورد نظر با شما صحبت کند و مشاوره شخصی به شما بدهد.
  • هرگونه آلرژی یا حساسیت را در میان بگذارید: اگر آلرژی یا حساسیتی دارید که متخصص مربوطه باید از آن آگاه باشد، حتماً به ایشان اطلاع دهید.
  • فرآیند درمان را تکمیل کنید: اجازه دهید ابروهای شما پس از میکروبلیدینگ کاملاً ترمیم شوند و صبور باشید، زیرا ممکن است مدتی طول بکشد.
  • تست پچ برای محصولات لمینیت: اگر برای اولین بار است که میخواهید لمینت ابرو را انجام دهید، با انجام تست پچ، هرگونه واکنش آلرژیک یا حساسیت احتمالی به محصولات لمینیت را شناسایی کنید.
  • دستورالعمل های مراقبت های بعدی را دنبال کنید: دستورالعمل های مراقبت های بعدی ارائه شده توسط هنرمند خود را دنبال کنید تا از فعالیت ها، محصولات یا عوامل محیطی خاصی که می توانند روند درمان را به خطر بیندازند، اجتناب کنید.

روند معکوس: میکروبلیدینگ بعد از لمینت ابرو

بیایید در مورد روند معکوس صحبت کنیم!

در مرحله اول، توجه به این نکته ضروری است که میکروبلیدینگ و لمینت ابرو همزمان با هم امکانپذیر نیستند، زیرا روال‌های مراقبت‌های پس از این دو درمان و فرآیند بهبودی مآنها متفاوت است.

بنابراین، توصیه می‌شود پس از انجام هر روش صبر کنید و سپس برای انجام روش بعدی اقدام کنید.

حتما توصیه‌های تکنیسین زیبایی رو جدی بگیرید و دقیق آن ها را اجرا کنید تا نتیجه نهایی برای شما عالی باشد.

صرف نظر از نوع آرایش دائمی که برای ابروهای خود انتخاب می‌کنید، ضروری است که برای بهترین نتیجه، زمان بهبودی مناسب را در نظر بگیرید.

پیروی از دستورالعمل‌های متخصص زیبایی مانند اجتناب از دست زدن به ناحیه، خشک نگه داشتن آن، و خودداری از فعالیت‌هایی که ممکن است باعث تعریق بیش از حد شود، برای دستیابی به بهترین نتیجه ضروری است.

منبع:

www.pmuhub.com

0 0 رای ها
به این مقاله امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x