آرایش دائم ابرو: سبک “کلاسیک”، “فشن” و “اسپورت”

آرایش دائم ابرو: سبک “کلاسیک”، “فشن” و “اسپورت”

انواع سبک آرایش دائم در کلینیک بانو یاسمن رئیسی

آرایش دائم ابرو به روش‌های کلاسیک، فشن و اسپورت سه روش مختلف از آرایش دائم ابرو هستند که هرکدام ویژگی‌ها و استفاده‌های خاص خود را دارند. در زیر به توضیح هرکدام از این روش‌ها می‌پردازم:

۱. آرایش دائم ابرو به سبک کلاسیک:

- این روش آرایش دائم ابرو معمولاً شامل استفاده از روش‌های سنتی و کلاسیک است. در این روش، ابروها به شکلی طبیعی و کلاسیک آرایش می‌شوند، به طوری که شکل و طرح آنها بسیار نزدیک به شکل طبیعی ابروهای شما باشد. این روش برای افرادی که به دنبال یک آرایش دائم و طبیعی هستند، بسیار مناسب است.

از نمونه‌های آرایش دائم ابرو به سبک کلاسیک می‌توان به آرایش دائم ابرو به روش نانو بروز و آرایش دائم ابرو به روش فیبروز اشاره کرد.

۲. آرایش دائم ابرو به سبک فشن:

- در این روش، ابروها به شکل مد روز آرایش می‌شوند. این روش شامل استفاده از روش‌های مدرن‌تر، متنوع‌تر و به روزتر است که معمولاً با رنگ‌ها و طرح‌های روز دنیای مد و فشن هماهنگ می‌شود. این روش برای افرادی که به دنبال آرایش دائمی جذاب و متفاوت هستند، مناسب است.

از نمونه‌های آرایش دائم ابرو به سبک فشن می‌توان به آرایش دائم ابرو به روش لیفت هالیوودی ابرو وآرایش دائم ابرو به روش آمبره اشاره کرد.

۳. آرایش دائم ابرو به سبک اسپورت:

- این روش آرایش دائم ابرو بیشتر مناسب افرادی است که به دنبال ساختار متفاوت ابرو در آرایش دائم ابروی خود هستند. معمولا در این سبک آرایش دائم ابرو، ابروهای دارای طول کوتاه تری نسبت به حالت طبیعی ابرو ها هستند و یا انتهای ابروها به سمت بالا حالت داده می‌شود.

با توجه به استایل و نیازهای شخصی، هرکدام از این سبک‌های می‌توانند برای افراد مختلف جذاب و مناسب باشند. مهمترین نکته این است که قبل از انتخاب هرکدام از این روش‌ها، با یک متخصص مشورت کرده و نیازها و ترجیحات خود را با او در میان بگذارید.

تمامی سبک های یاد شده در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن بانو یاسمن رئیسی در شیراز با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین متریال قابل اجرا است.

انواع سبک آرایش دائم در کلینیک بانو یاسمن رئیسی

Comments are closed.