خدمات زیبایی مژه

خدمات زیبایی مژه یاسمن رئیسی

خدمات زیبایی مژه در شیراز

علارغم تاکیدات بسیار زیادی که در زمینه انجام خدمات مربوط به زیبایی چشم و مژه به اشخاص دست اندرکار این حرفه و همیینطور مشتریان عزیز می گردد، متاسفانه موارد زیادی از شکایات مربوط به عفونت های چشمی به دلیل مراجعه به سالن های نامعتبر گزارش می گردد.
ما در کلینیک بانو رئیسی تصمین می کنیم که بدون هرگونه آسیب به چشم ها و پلک ها مژه گانی زیبا را به شما هدیه دهیم. خرسندیم که همواره با حفظ کیفیت و رعایت اصول بهداشتی فردی و محیطی سلامت شما و خودمان را فراهم کرده ایم.
خدمات مربوط به مژه در کلینیک بانو رئیسی توسط اپراتور حرفه ای ، خانم مهسا پورپاکار دارنده ۶ مدرک بین المللی و ۶ سال سابقه کار با بهره گیری از بهترین متریال روسی صورت می گیرد.

خدمات زیبایی مژه یاسمن رئیسیخدمات زیبایی مژه یاسمن رئیسی
- لیفت و لمینت با استفاده از برند لش الکسیر تنها برند تقویتی موجود که باعث آبرسانی و رشد مجدد ابرو و مژه های شما می گردد.
-اولین ترمیم لیفت و لمینت بعد از ۲ ماه صورت می پذیرد. پس از آن هر ۴ ماه ۱ ابر نیاز به ترمیم مجدد می باشد.
- مدل های مختلق اکستنشن مژه متناسب با فرم چشم و سلیقه مشتری با چسب دائم - هر ۳ هفته ترمیم
- همراه با لیفت و لمینت ابرو، تتو موقت با ماندگاری ۱۰ روز برای مشتریان انجام می گردد.

گالری تصایر خدمات مژه

2 Comments

  1. سمیرا طالبی گفت:

    من همیشه از هرچیزی و هرکاری بهترینو انتخاب میکنم همیشه کیفیت برام حرف اولو میزنه ،کاشت مژه‌هامو همیشه تو‌کلینیک یاسمن رئیسی انجام میدم پیش مهسا جون ، به یقیین میگم که بهترین و بی نظیرترین و با خیال راحت و مطمئن به همه اطرافیانم پیشنهاد دادم و انجام دادن و همه راضی هستن

  2. مریم گفت:

    واقعا کارشون عالی هستش . خوش اخلاق دوس داشتنی هستن . خداروشکر برای این بانوو..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.