آرایش دائم لب: روش “فول کالر”

آرایش دائم لب: روش “فول کالر”

آرایش دائم لب به روش فول کالر در مرکز تخصصی یاسمن رییسی

آرایش دائم لب به روش "فول کالر" یا همان "Full Color" یکی از متد‌های محبوب،قدیمی و پرکاربرد در آرایش دائم لب است.این روش به معنای اعمال رنگدانه‌های دائمی به تمامی لب‌با یک رنگ یکنواخت و تراکم بالا است. در این روش، کل سطح لب با یک رنگ پر رنگ و جذاب پرمی‌شود. رنگ اعمال شده انتخابی بوده اما با توجه به رنگ پوست و نتیجه نهایی مد نظر متقاضی انتخاب می‌شود.

مزایای آرایش دائم لب به روش فول کالر عبارتند از:

۱. ظاهر طبیعی و پررنگ: با اعمال رنگ به تمامی سطح لب‌، می‌توانید لبی با ظاهر پررنگ و جذاب داشته باشید که طبیعی به نظر برسد.

۲. ماندگاری طولانی مدت: رنگدانه‌های دائمی که در این روش استفاده می‌شود، معمولاً برای مدت زمان طولانی ماندگاری دارند و نیاز به تجدید آرایش به صورت مکرر کمتر است.

۳. تسهیل در استفاده از رژلب: با داشتن رنگ دائمی بر روی لب‌ها، نیاز به استفاده از رژلب روزانه کاهش می‌یابد و این می‌تواند در زندگی روزمره و زمان صرفه‌جویی کند.

در نهایت، انتخاب آرایش دائم لب به روش فول کالر به عهده مشتری است و باید با دقت و با مشورت با متخصص آرایش دائم، رنگ و شکل مناسبی انتخاب شود که با ویژگی‌ها و سلیقه شخصیتان همخوانی داشته باشد.

آرایش دائم لب به روش فول کالر در مرکز تخصصی یاسمن رییسی

قیمت آرایش دائم لب به روش فول کالر در شیراز

قیمت آرایش دائم لب به روش فول کالر در شیراز و سایر شهرها ممکن است متغیر باشد و بستگی به عوامل مختلفی از جمله مکان، میزان تخصص میکروپیگمنتر، کیفیت مواد استفاده شده، سطح تجربه دارد. همچنین، قیمت‌ها ممکن است بر اساس نیازهای خاص مشتری و محدودیت‌هایی مثل سطح مهارت میکروپیگمنتر و قابلیت‌های دیگر تغییر کنند.

در هر صورت، قبل از تصمیم‌گیری برای انجام آرایش دائم لب،  مشورت کافی کنید و قیمت را با متخصص مربوطه مطرح کنید تا اطمینان حاصل شود که خدمات ارائه شده با قیمت مناسبی ارائه می‌شود.

همچنین، حتماً مطمئن شوید که متخصص دارای مجوزهای لازم و تجربه کافی در زمینه آرایش دائم است.

Comments are closed.